טיפולים בקליניקה

אנטי אייג'ינג

שיטת Triple A בפיתוחה של אריאלה, מתאימה למיצוק העור, טשטוש קמטים, העלמת קמטוטים, הרמה ועיצוב של קו הלסת והבהרת כתמי פיגמנטציה. השיטה משלבת טכנולוגיות מתקדמות ובלעדיות לקליניקה שלנו (גלי לייזר, גלי רדיו RF, אולטרסאונד, מיקונידלינד ועוד) טיפולים פרא רפואיים על בסיס פילינגים מסדרת המוצרים של אריאלה וחומרים לשימוש בבית מליין המוצרים שלנו "Active Cosmetics".

**ניתן לשלב גם הזרקות חומרי מילוי ע"י רופא מומחה בקליניקה**

טיפולי פיגמנטציה

פיגמנטציה היא בעיית העור השכיחה ביותר. כמעט כל אחד סובל מכתמים על העור. יש כמה סוגי פיגמנטציות: הורמונלית, סולארית (שמש) או גיל. באריאלה ביוטי יש מגוון טיפולים להעלמה מוחלטת של הבעיה: שילוב של טכנולוגיות מתקדמות עם חומרים פעילים מסדרת "Active Cosmetics" התוצאות מובטחות!

ניתן לטפל בפיגמנטציה באזורים נוספים בגוף כגון – בית שחי, גב, כפות ידיים ודקולטה הטיפול מותאם אישית ע"י אריאלה ונעשה בקליניקה שלנו ע"י קוסמטיקאיות מוסמכות בשיטת "Triple A".

טיפולי יופי וחידוש העור

מעטפת טיפולים נרחבת בהתאמה אישית המתאימה לכל סוגי העור. הטיפולים משלבים קוסמטיקה פרא – רפואית עם חומרי טיפול מסדרת "Active Cosmetics"  וטכנולוגיות מובילות הפותרים מגוון בעיות עור כגון – חידוש העור, הגברת רמת הלחות בעור,  מרקם עור חלק, צמצום נקבוביות ועוד. הטיפולים משתנים בהתאם לעונות השנה.

הטיפול מותאם אישית ע"י אריאלה ונעשה בקליניקה שלנו ע"י קוסמטיקאיות מוסמכות בשיטת "Triple A".

טיפולים לחיטוב ומיצוק הגוף

טיפולי הגוף שלנו משלבים כמה סוגי טכנולוגיות על מנת להשיג מקסימום תוצאה במינימום זמן!

טכנולוגיית לייזר להמסת שומן, גלי רדיו למיצוק הידוק ומתיחה של העור, חיזוק השרירים (EMS), ניקוז לימפטי ועוד..

התוצאות המתקבלות הן מיצוק הידוק וחיטוב הגוף, הצרת היקפים, טשטוש סימני מתיחה (גם סימני הריון),  המסת שומן מסנטר כפול , מיצוק בטן נפולה, הרמת טבור, מיצוק זרועות וחיטוב ירכיים. הטיפולים מבוצעים ללא כאבים וללא סימנים.

אקנה ופוסט אקנה

אקנה היא בעיית עור נפוצה מאוד לאו דווקא בקרב בני נוער, זה יכול להתפרץ בכל גיל ובכל שלב בחיים. יש כמה סוגי אקנה – החל מכמה שומנים מפוזרים בעור הפנים ועד לאקנה קשה ודלקתי.

בקליניקה שלנו תוכלו למצוא פתרון לכל דרגת אקנה, הטיפול משלב חומרים קוסמטיים פעילים גם בקליניקה וגם לבית מסדרת "Active Cosmetics" וטכנולוגיות חדישות להרגעת העור, איזון העור וטיפול בצלקות פוסט אקנה. 

בשיטה שלנו ניתן לטפל באקנה גם באיזור הישבן והגב. 

הטיפול מותאם אישית ע"י אריאלה ונעשה בקליניקה שלנו ע"י קוסמטיקאיות מוסמכות בשיטת "Triple A".

"אל תוותרי לעצמך,
ואל תוותרי על עצמך"

לקוחות מספרות