5 טיפים לשמירה על העור

לכל אחת מאיתנו יש את שגרת הטיפוח שלה, מוצרים לשימוש ביתי, טיפולים קוסמטיים וטיפים שאספה במהלך השנים…

אנחנו מוצפות בטיפים והמלצות מהמדיה, הטלויזיה, חברות..

אבל מהם הדברים שהם מאסט? על מה אסור לך לוותר? ואיך לעשות את זה נכון?

אז קבלי את 5 הטיפים הכי חשובים שכל אישה חייבת לדעת!

  1. ההשקעה הנכונה בעור הפנים – מתחילה בבית. אבל שימי לב – כדי להיות יעילה, חשוב להתאים את החומרים הנכונים – כל אחת לפי מצב העור שלה. נשים רבות פותרות את עצמן עם קרם פנים ומקדם הגנה. בגילאים מסוימים זה כבר לא מספיק וגם חבל – יש היום חומרים שאם מתאימים אותם נכון למצב העור, אפשר להגיע לתוצאות מצוינות. סרום פעיל , חומצות פעילות בריכוז גבוה , ויטמין סי. לא תאמינו איך אפשר לשפר את מצב עור הפנים בטיפול ביתי ממוקד ומדויק. וכשהפנים יתחילו להראות טוב גם מצב הרוח ישתפר בהתאם!
  2. מים מים ועוד פעם מים – שגרת טיפוח נכונה ובריאה, מתחילה קודם כל בכמויות המים שאנו שותות. בדיוק כמו אדמה, שבעת מחסור במים מתחילה להתייבש ולהיסדק – כך בדיוק גם העור שלנו: מחסור במים – יתבטא מיד בעור הפנים. זה מתחיל בתחושת יובש בעור,שלאט לאט נסדק. בשלב הבא מגיעים הקמטים – שאת חלקם אפשר היה למנוע, או לפחות לעכב. אז – אל תשכחו לשתות, כ – 2 ליטר מים ביום.. ואם בא לך לשדרג – תוספת של פלחי לימון למים תעשיר את העור בויטמין סי טהור, תעכב את קצת הזדקנות העור ותמנע פגיעה של רדיקלים חופשיים בעור הפנים.
  3. ויטמינים – אנחנו יודעות כמה הם קריטיים לבריאות שלנו, אנחנו מקפידות לאכול מזונות שמכילים אותם ורבים גם לוקחים אותם כתוסף תזונה . אבל מה עם הפנים שלנו? חשוב שהמוצרים הקוסמטיים שלנו יכילו ויטמינים באחוז גבוה – הויטמינים D E A F – חשובים להזנה ולליחוח של העור. וכמובן ויטמין c טהור שעושה פלאים למראה העור.
  4. המוצרים הקוסמטיים של היום מכילים חומצות טבעיות: חומצה לקטית – על בסיס חלב, חומצה גליקולית- על בסיס קנה סוכר, וכן פפטידים וחומצות אמינו. הרטינול – חדר לתחום הקוסמטיקה ובשילוב עם חומצה היאלורונית – הוא מסייע בייצור סיבי קולגן החשובים לחידוש העור. בנוסף – מוצרי טיפוח מתקדמים מכילים היום חומרים המספקים הגנה מפני חדירת זיהום אוויר ורדיקליים חופשיים לעור הפנים. בזכות כל החומרים הללו אנו מגיעים היום לתוצאות נפלאות בשיפור מראה העור שלנו, ובדרך הרבה יותר בריאה.
  5. טיפולים מתקדמים – הלייזר, האולטרה סאונד גלי הרדיו ועוד.. – הם טכנולוגיות שנכנסו בשנים האחרונות לשימוש בקליניקות המתקדמות והחליפו לחלוטין את הטיפולים האגרסיביים. אתן זוכרות שפעם היו עושים פילינגים עמוקים – שגרמו לקילופים ואדמומיות כ״כ קשים שהיה צריך להסתגר בבית עד להתאוששות העור? אז היום, בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם – ניתן לחדש את העור מבלי להסתגר בבית! התוצאות נפלאות וההתאוששות – קלה בהרבה. אמנם לשם כך נדרשת סדרת טיפולים הדרגתית, אבל כך אפשר להשיג תוצאה נפלאה בהליך שהוא הרבה פחות טראומתי לעור, ומאפשר חזרה מיידית לשגרת החיים.

ולסיכום, שמרו על עור הפנים שלך בעזרת חומרים טבעיים ומתאימים לסוג העור שלך, טכנולוגיות מתקדמות שתיה מרובה של מים ואי אפשר בלי לציין – הימנעות מחשיפה לא מבוקרת לשמש.

וכמו שאני תמיד אומרת – אל תוותרי לעצמך ואל תוותרי על עצמך!